Виставки нового тижня
З 30 жовтня. Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця»
Виставка з нагоди 73-ої річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників. Впродовж трьох днів відвідувачі зможуть ознайомитися з військовою нагородною системою та під час відкриття послхуати лекцію про воєнну фалеристику та почути реальні історії про представлені нагороди та їх власників.
З 01 листопада. Я Галерея
Наталія Лялюк проявляє у своїй творчості особливу форму щирості. Художниця не відкидає жодного етапу важкого співіснування з реальним. Наталія демонструє, як можна перебувати в умовах постійного вагання.
З 02 листопада. Комплекс «Торонто-Київ»
«Photo Kyiv» – це перший арт-ярмарок в Україні, присвячений фотомистецтву. Захід міжнародного формату. За чотири дні арт-ярмарку ви матимете змогу зануритися в глибокий та емоційно-тонкий світ фотографії.
З 02 листопада 2017. Dymchuk Gallery
На виставці Анатолій Ганкевич представить 14 фотознімків, зроблених ним в Індії. Для художника з великим досвідом роботи в кіноіндустрії спостереження, створення атмосфери, суміщення різних планів та увага до деталей є принципами, на яких будується робота з будь-яким матеріалом. Саме на цьому ґрунтується і фотографічна серія Наскрізь».
З 02 листопада. Галерея «Дукат»
Це іронічне переосмислення однойменної енциклопедії XVII століття. Проект висвітлює момент народження системи символів, яка була покликана підвищити моральний рівень суспільства за допомогою злободенних інтерпретацій буденних речей. Живопис Андрія Блудова розкриває цю тему зовсім по-новому.
З 02 листопада. Музей історії Києва
Виставка про те, що мистецтво – це як повітря. Мистецтво не може бути тільки актуальним, злободенним чи провокаційним. Воно багатогранне, а надто тісні рамки для нього згубні. Воно повинно надихати, дарувати мрію, радість, занурювати у світ фантазії.
З 02 листопада. Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ»
Експозиція представить нові роботи художника.
З 03 листопада. Музей історії Києва
Проект «Вони – це Ми» представляє роботи з різних серій та творчих етапів художника: «Вони це МИ», «Двозначність», «Антиутопія», «Вогонь любові», «Два сонця».
З 04 листопада. Zavalnyi Art Center
Гармонізація минулого і майбутнього – основне завдання художника – творця в сьогоденні. Немає сірого дня, є храм, який будує сам художник. На сумну землю він повинен пролити краплі свого добра, роблячи її Раєм у Всесвіті. Це і є Магічний реалізм
05 листопада, 18:00. Port creative hub
Десять митців – з України і Польщі – півроку досліджували поняття GRANICA. Результат їхньої праці буде представлений у вигляді інтерактивної акції тривалістю 100 хвилин – перформанси, відео, інсталяції, робота зі звуковими просторами міст.
Коментарі