


Концерт «Hedonism Sunset Live. Postman»

25 жовтня 2017 - 11 листопада 2017
Shcherbenko Art Centre (вул. Михайлівська, 22в)
Володимир Сай – український художник, фіналіст конкурсу МУХі 2011. На виставці глядачі можуть побачити цілий ряд керамічних скульптур, створених у техніці шамот і емалі.
Володимир Сай досліджує образ старості, аналізує естетичне враження від текстури шкіри, погляду, тілесності. Концептуальна цілісність особливо контрастує з варіативністю матеріалів, технік та медіа, які використовує художник: графіка, відео, скульптура з поліетиленових пакетів, курячої шкіри, масляної фарби та, звичайно ж, кераміки.
Нова серія Сая – експресивна, створена без натури, як начерки. Під час роботи над нею художник відтворював практику студентів художньої академії – коли можна працювати над малюнками, не прагнучи до кінцевого варіанту, а отримуючи задоволення від самого процесу.
В проекті 2017 року буде представлена своєрідне дослідження можливостей начерку в скульптурі: його легкості, необов’язковості, незакінченності, що передбачає деяке продовження.
Календар подій
до 09 серпня 2019
до 26 липня 2019
до 28 липня 2019
до 25 серпня 2019
Коментарі