Національна наукова медична бібліотека України

Національна наукова медична бібліотека України
зірочок - 5, відгуків - 1
м. Київ, вул. Льва Толстого, 7
+38 (044) 289-97-55

Національна наукова медична бібліотека України (ННМБУ) – провідний науково-інформаційний заклад медичної науки і охорони здоров’я, що здійснює бібліотечне, бібліографічне, інформаційне обслуговування практикуючих лікарів, викладачів та студентів медичних ВНЗ, науковців, які проводять дослідження в галузі медицини та суміжних наук.

Заснована 6 листопада 1930 року як Київська державна медична бібліотека. У 2006 р. бібліотеці надано статус національної. ННМБУ є організаційним та науково-методичний центром мережі медичних бібліотек України (бл. 700 бібліотек різного рівня). Основний фонд – понад 1,5 млн. примірників 35 мовами світу та понад 2,5 тис. електронних ресурсів з доступом до повних текстів в режимі On-line.

Щорічно обслуговує понад 72 тис. спеціалістів-медиків і 1,5 тис. медичних установ. Підтримує партнерські зв`язки з 35 бібліотеками та науковими закладами в 17 країнах світу. З 1975 року бібліотеку очолює Павленко Раїса Іванівна, заслужений працівник культури України, кавалер Ордену Княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх