Галерея «Парсуна»

Галерея «Парсуна»
залиште відгук
м. Київ, вул. Хорива, 43
вт. - сб.: 11:00 - 17:00
+38 (044) 425-24-15, (097) 494-08-65

facebook

Галерея колекційних авторських ляльок «ПАРСУНА» представляє унікальні і неповторні ляльки українських і зарубіжних художників: Оксани Помазан, Ірини Єлисєєвої, Тетяни Деревинской, Тетяни Долганнікової, Ірини Kiršinoj, Марини Руденко, Віктора Горяєва, Анастасії Кравчук, Дмитра Кравцова, Ірини Амосової, (Україна), Ганни Зуєвої, Ірини Горюнової, Володимира Гвоздєва, Юрія Бородіна, Олени та Катерини Попових (Росія), Івонн Фліпс (Голландія), що працюють у різних стилях і напрямках.

У галереї ляльки «живуть» в сусідстві з першокласним живописом і антикварними меблями. У галереї «Парсуна» постійно проходять тематичні виставки, проводяться майстер — класи високого рівня за участю відомих майстрів-лялькарів з України, Росії, Голландії.

Що означає «Парсуна»?
Парсуна (лат. persona — особистість, особа) — спочатку синонім сучасного поняття «Портрет» незалежно від стилю, техніки зображення, місця і часу написання. Поняття «Парсуна», як твір перехідного періоду від іконопису до світського портретного живопису, запропоновано В. М. Снєгирьовим в 1854 році.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх