Офіційна подія Burning Man «Decompression: U Augment US»

Офіційна подія Burning Man «Decompression: U Augment US»

03 листопада 2018, 18:00

13-ий павільйон ВДНГ (просп. Академіка Глушкова, 1)

facebook

Вартість

600 грн

Частина програми Burning Man Decompression вже відома: це різні інсталяції, в тому числі з використанням вогню; лекторій; Chillout Svadhisthana; гей-бар Analia; музичний арт-кар «Мрія Аграрія»; намет, в якому на Precompression був затишний танцмайданчик Robot Soul, в якому пізніше запалювали гості кемпу Kurenivka на Burning Man у Неваді, зараз уся ця атмосфера чекає на вас у форматі танцмайданчика Kurenivka Soul. Спеціальний гість – співорганізатор Robot Heart Benjamin Alexander!

Мета – розширення спільноти українських бьорнерів, адже організатори вірять, що чим більше українців познайомляться з культурою і принципами Burning Man, тим менше залишиться в Україні упереджень, нетерпимості, побутового хамства і безпорадності.

Захід некомерційний. Як і будь-яка подія від Burning Man, Decompression створюється виключно руками учасників на добровільних і абсолютно безоплатних умовах. Тут немає і ніколи не буде спонсорів і реклами, а бюджет заходу – це сума грошей, виручених від продажу квитків на подію.

Мітки:

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх