Виставка урбаністичної фотографії Убіка Литвина «Contemporary Architecture Photography»

Виставка урбаністичної фотографії Убіка Литвина «Contemporary Architecture Photography»

25 жовтня 2017 - 15 листопада 2017

Простір «Арт ЦУМ» (вул. Хрещатик, 38/2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

На виставці урбаністичної фотографії Убіка Литвина «Contemporary Architecture Photography» буде представлено близько 20 монохромних фоторобіт та відео-інсталяція. Натхненням для художника стала сучасна архітектура міст-космополітів: Майямі, Нью-Йорку, Парижу, Берліну, Копенгагену, Дубая, Барселони, Ялти, Києва.

У серії урбаністичних фотографій – унікальний погляд Убіка на мінімалізм, чистоту форми, красу ліній і геометрію простору. Фотограф досліджує атмосферу і ритм сучасного мегаполісу через взаємодію людини з архітектурою і навколишнім середовищем. У кожній фотографії – пульс нового часу.

Убік Литвин – український художник, фотограф і дизайнер. Його творчість уже встигли оцінити в США і Європі. Роботи Убіка прикрашають вітчизняні та зарубіжні колекції поціновувачів мистецтва. Автор досліджує внутрішню і соціальну свободу людей по всьому світу.

«Цей проект покликаний привернути увагу до такого виду медіа-мистецтва як фотографія і презентувати її як самодостатню і перспективну область сучасного українського арту. Впевнений, що виставка Contemporary Architecture – це лише початок нашої плідної співпраці з Убіком Литвином», – коментує засновник Sky Art Foundation Дмитро Палієнко.

Презентація проекту відбудеться 24 жовтня о 19:00.
Організатор проекту: Sky Art Foundation.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх