Виставка-серіал «Озброєні та небезпечні»

Виставка-серіал «Озброєні та небезпечні»

31 січня 2019 - 17 березня 2019

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

Проект зображує крихке становище українського суспільства, що зазнає зовнішнє втручання на сході та активність радикальних рухів всередині країни.

«Озброєні та небезпечні» — це проект-платформа, що об’єднує групу художниць/художників та режисерок/режисерів, які працюють на перетині сучасного мистецтва та експериментального кіно. Художником Миколою Рідним було ініційовано реалізувати проект у формі відео-серіалу, присвяченого темі мілітаризації суспільства та, зокрема, ставленню молоді до насилля та зброї.

Постановочні та документальні сцени були зняті під час вечірок, прогулянок, випадкових ситуацій у місті, що траплялися автору та його друзям. Ці сцени становлять основу перших епізодів серіалу. Їхня рефлексія спрямована на зображення крихкого становища українського суспільства, що зазнає зовнішнє військове втручання на сході та активність ультраправих рухів всередині країни.

Тема існування людини, що прагне емансипації суспільства в агресивному консервативному середовищі, обертається навколо взаємовідносин повсякдення, інтернету та кінематографу.

Куратор/ка:
Микола Рідний та Катерина Філюк

Учасники/ці проекту:
Пьотр Армяновський, Станіслав Бітюцький, Оксана Казміна, Аліна Клейтман, Валентина Петрова, Олександр Протяг, Олексій Радинський, Даніїл Ревковський, Микола Рідний, Олександр Телюк, Анна Щербина, Fantastic Little Splash.

Відкриття: четвер, 31 січня; 19:00

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх