Виставка Сергія Панасеко «Seasons Self»

Виставка Сергія Панасеко «Seasons Self»

14 червня 2019 - 02 липня 2019

Karas Gallery (Андріївський узвіз, 22а)

facebook

Виставка Серія Панасенко присвячена питанню не тільки ідентифікації, але й більш довготривалих явищ, таких як конструкт особистості як такої, що все більше й більше стає підвладної людській волі і все менше залежить від детермінованих генами нюансів.

Форма носа та губ, розмір грудей, колір шкіри, все те що раніше було практично природним вироком чи благославенням тепер підвладно людській волі, та світовим модним трендам. Модифікація тіла перестала бути чимось незвичайним, розмови про трансгуманізм вже не здаються фантастикою.

Людина нарешті стає повноцінним власником власного тіла, яке стає підвладним його волі включно із смертю через евтаназію. В таких нових умовах питання Хто я? Ким я маю бути? В чому сенс мого життя? набуває нової актуальності. Зведення сенсу життя тільки до репродуктивної функції вже не є задовільним, перспектива нового, майже вічного, життя шляхом технологічних вдосконалень роблять неактуальними старі релігійні практики. Сучасна людина за 20 років життя може набути досвіду набагато більше ніж людина 100 років тому за все життя. Як витримати це сучасній людині не заблукавши у власних поведінкових патернах?

Сучасний ритм життя примушує з високою частотою змінювати соціальні ролі, слідкувати за трендами чи навпаки намагатися виробити свій ексклюзивний стиль, але все частіше людина може загубити себе своє Я просто сплутавши його із своєю професією, соціальною роллю, національністю, модним вподобанням, політичним поглядам.

Скульптури та живопис Сергія Панасенка відображають невелику частину пошуків, станів і перевтілень людини. Яскраві кольори – як символ прагнення індивіда заявити про себе світу приміряючи на собі різні силуети, емоції, стани.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх