Виставка Сергія Луценка «Розбіжність реальності»

Виставка Сергія Луценка «Розбіжність реальності»

15 липня 2017 - 15 вересня 2017

Арт-галерея «Мануфактура» (Обухівське шосе, 2)

facebook

Сергій Луценко на виставці покаже свої нові роботи та полотна більш раннього виконання. Герої, образи і символи на картинах Сергія спонукають до роздумів про вічний життєвий вибір і нагадують: він є завжди. Адже тільки від нас залежить чи залишимось ми людьми, досягнувши певного статусу і становища в суспільстві.

Крім того, художник піднімає тему швидкоплинності часу і можливості отримувати задоволення від життя в сьогоденні, яку багато хто втрачає в метушні повсякденності.

Не чужа живописцю і тема знищення навколишнього середовища. Образами своїх картин Сергій ніби говорить про те, що людській натурі властиво вбивати все прекрасне на Землі. Якщо вона бачить щось незвичайне і красиве, то спробує цим заволодіти або зруйнувати.

Художник вміло експериментує з різними живописними техніками, розвиває в своїй творчості стильове різноманіття (реалізм, імпресіонізм, сюрреалізм, символізм, метафіз, абстракціонізм). Технічні прийоми, до яких вдається автор, сприяють найбільш повному розкриттю художнього образу, реалізації задуму митця.

Сергій Луценко — учасник багатьох творчих проектів, автор кількох персональних виставок, володар професійних нагород. Сергій народився в 1988 році в Україні, м. Біла Церква. Закінчив Київський Національний Університет Культури і Мистецтв. На його рахунку більше 700 картин. Багато робіт знаходяться в зібраннях приватних колекціонерів України, а також близького і далекого зарубіжжя.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх