Виставка Олесі Джураєвої «Reflection»

Виставка Олесі Джураєвої «Reflection»

23 жовтня 2018 - 27 листопада 2018

ЦУМ Київ (вул. Хрещатик, 38/2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Персональний проект відомої майстрині станкової графіки Олесі Джураєвої «Reflection». На виставці буде представлено більше 20-ти ліногравюр лімітованого випуску, десять з яких виконані у техніці колаж. Роботи експозиції датуються 2014-2018 рр. На створення ліногравюр серії «Reflection» Джураєву надихнуло рідне місто Київ.

«Нові будівлі зі скла та бетону. Вони можуть подобатись, можуть викликати відразу. Як свого часу електрика, так і скляні поверхні сьогодні змінюють моє місто. Я тільки спостерігаю. Але зізнаюсь – ритми, які віддзеркалюються у скляних поверхнях, мене заворожують», – коментує власний проект Олеся Джураєва.

За словами авторки, звичка спостерігати за еволюцією архітектури міста надихнула її на створення колажів із відбитків ліногравюр, над якими художниця працювала майже весь 2018 рік.

Міжнародні критики мистецтва називають Джураєву «яскравим представником української сучасної графічної школи». Попит та інтерес до робіт авторки на світовій арені постійно зростає – виставки художниці проходять у США, Мексиці, Аргентині, Австралії, Франції, Німеччині, Іспанії, Італії, Бельгії та інших країнах.

Організатор проекту – Sky Art Foundation.

Олеся Джураєва народилась у Душанбе, Таджикистан. Переїхала до України у 1989 році. Вчилася у Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва та дизайну, який закінчила у 2006 році. З 2004 року є членом Національної спілки художників України.

Художниця працює з різними графічними техніками – офортом, ліногравюрою, мецо-тинто, пастеллю. На рахунку Олесі участь у більш ніж 100 групових виставках, бієнале, конкурсах, а також 16 індивідуальних проектах по усьому світу. Серед свіжих – дві індивідуальні виставки у Франції: «Olesya Dzhurayeva, linograveuse Ukrainienne» (ателье-галерея «Bressigny», Анже) та Асоціація ARNODVA (Лармор-Баден). А також проект Landen у берлінській галереї «Wetterney».

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх