Виставка Олександра Клименка «Новий ноосферний авангард»

Виставка Олександра Клименка «Новий ноосферний авангард»

22 травня 2019 - 09 червня 2019

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

У науковому світі нині активно формується новітній, ноосферний погляд на історію цивілізації та майбутній шлях розвитку людства. Ця теорія пропонує вихід із накопичених численних загроз сучасного світу, від екологічних до конфронтаційних. Надихнувшись цією теорією, Олександр Клименко створив та пропонує глядачам власний авторський, революційний напрямок у мистецтві, який він назвав Новий Ноосферний Авангард.

На виставці будуть представлені твори у різних техніках та жанрах, створені з 2017 по 2019 роки. У межах концепції нового ноосферного авангарду Олександр винайшов нові візуальні символи, для яких створив назви – радугема та спектральний промінь-спектрема. Вже у самих назвах митець наслідує супрематизм Малевича, з ідеями якого веде заочний багаторічний діалог.

Клименко каже, що його бачення різноманітності сучасного мистецтва близьке до метамодернізму. В основі його картин – ідея космічної місії цивілізації нашої планети, соборності, всеєдності людства замість взаємної агресії та тенденції окремості.

Художник стверджує що значною складовою нового, рятівного для людства мислення має стати прийняття естетичних та етичних імперативів нового ноосферного мистецтва. На погляд митця, ноосферне мистецтво може бути дуже різним за жанрами та напрямками, від фігуративного до абстрактного, від медитативного, рефлексивного до авангардного та втілюватися у різних формах – живописі, фотографії, графіці тощо. 

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх