Виставка Оксани Чепелик «Post-Human»

Виставка Оксани Чепелик «Post-Human»

12 червня 2019 - 25 червня 2019

facebook

Цикл «Post-Human» поєднує авторський мультимедійний проект «Генезис», що розробляє тему народження, і проект «Колайдер» із його відсилкою до квантової фізики, фрагментованістю і множинністю часопросторів.

«Post-Human» – це не загравання з технологіями і футурологією, а, швидше, моделювання нашого повоєнного майбутнього. У ньому дві лінії: жіноча і чоловіча, що розглядають тему народження в контексті вимушеної кіборгізації України. Біопротези стають частиною українського життя і провокують прогноз бути попереду всієї планети за кількісним складом андроїдів.

Ейфорія від маркетингових пригод чат-бота Софії протиставляється нашим реаліям сьогодення. Метамодерна стилістика проекту надає можливіть крізь іронічні ноти транслювати травматичний досвід. Цивілізаційні розломи і фрагментованість людини – антропоцентризм дрейфує у бік техноцентризму, чи гравітаційна сила гуманістичної ідеї сприятиме віднайденню цілісності?

У проекті демонструється галерея деконструйованих портретів реальних людей, а також представників сучасного артсередовища, оскільки саме вони спроможні бути візіонерами майбутнього, з яким би оманливо загрозливим благоденствуванням воно на нас не насувалося.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх