Виставка Михайла Левченка «Мультимедійна політкоректність.18+»

Виставка Михайла Левченка «Мультимедійна політкоректність.18+»

05 березня 2019 - 10 березня 2019

Виставка має на меті привернути увагу глядача до подвійних стандартів моралі у сучасному суспільстві та дослідити медійні кліше сьогодення.

За словами автора проекту, «сьогодні, як ніколи, стає явним розрив між тим, що декларується в Інтернеті та інших ЗМІ, і тим, що люди насправді бачать в тому самому інформаційному полі. Кількість витонченого насильства в кіно, новинах, пошукових системах Інтернету та телебаченні не відповідає тому, що суспільство маніфестує щодо гуманності та політкоректності. Наприклад, у США до сих пір існує расизм, Ку-клукс-клан і сегрегація. Одночасно афроамериканців не
можна називати «неграми»: на вас можуть подати до суду за такі слова. Дітям забороняють дивитися на оголені жіночі груди, проте в той самий час вони дивляться фільми, в яких демонструють жорстокі вбивства. Подвійні стандарти моралі та сприйняття суспільством певних табу набуває нечуваних досі масштабів лицемірства.»

МИХАЙЛО ЛЕВЧЕНКО – скульптор-монументаліст, митець, володар міжнародних відзнак і премій, серед яких: Міжнародна премія Леонардо да Вінчі. Член журі міжнародних конкурсів і фестивалів.

Роботи митця представлені в постійних музейних колекціях Міжнародного парку скульптур в місті Айя-Напа (Кіпр, 2015), Музеї сучасного мистецтва в Ролдані, Санта-Фе (Аргентина, 2014), Художньому музеї біля моря, Сан-Бенедетто-дель-Тронто (Італія, 2013), Музеї сучасного мистецтва, Воллтерра (Італія, 2008).

Упродовж останніх 10 років Михайло Левченко взяв участь у 48 міжнародних скульптурних симпозіумах і фестивалях у 20 країнах світу, серед яких: Азербайджан, Аргентина, Ізраїль, Іран, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Кіпр, Люксембург, Німеччина, Норвегія, Сирія, США, Туреччина, Україна, Франція, Чехія, Чилі, Японія.

Також твори Михайла Левченка експонувалися на міжнародних арт-ярмарках у Парижі (Франція), Нью-Йорку (США), Падуї (Італія), Монте-Карло (Монако).

Графік роботи філії: з 10:00 до 18:00 всі дні, окрім понеділка та четверга.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх