Виставка «Mundi Contraria»

Виставка «Mundi Contraria»

11 листопада 2017 - 16 листопада 2017

Центр сучасного мистецтва M17 (вул. Антоновича, 102-104)

facebook

Виставка «Mundi Contraria» зібрала роботи харківських художників Сергія Шауліса, Олександра Мірошниченка та Олега Калашніка, які працюють в трьох видах мистецтва: живописі, скульптурі та кераміці.

Втілення людських емоцій, проникнутих духом «життєвідторгання», загублення цілі в житті – стає головним задумом вже відомої серії робіт Сергія Шауліса «Людина без стрижня» (THE MAN WITHOUT A ROD). Також, в рамках виставки вперше буде представлений його новий арт-проект «Відомі невідомі» (13 арт-об’єктів в різних матеріалах — від кераміки до зварених сегментів).

Різноманітні образи, втілені у творах керамічної скульптури харківського митця Олександра Мірошниченка не залишать байдужим навіть самого вибагливого глядача. Твори Олександра, це не просто глиняні скульптури, автор зміг створити надзвичайно сучані, свіжі абсолютно ні на що не схожі твори мистецтва, використовуючи такий архаїчний матеріал як кераміка.

Олег Калашнік представить на виставці свої скульптурні роботи в жанрі бронзової мініатюри, погляд на місто з висоти неба відображено в серії живописних робіт «Картографія», а також нову серію робіт під назвою «Тапочки».

Три різні мистці спостерігають життя крізь призму розумінь і відчуттів, створюючи не лише красиві об’єкти, а й підштовхуючи глядача до роздумів та переживань.

Куратори виставки: Анастасія Гончаренко, Катерина Шауліс

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх