Виставка Міті Чурікова та Маркуса Хіпа «Закарпаття»

Виставка Міті Чурікова та Маркуса Хіпа «Закарпаття»

04 липня 2018 - 21 липня 2018

Closer Art Centre (вул. Нижньоюрківська, 31)

facebook

«Закарпаття» – робота Міті Чурікова та Маркуса Хіпа, створена у межах резиденції «Вибачте, номерів немає» в Ужгороді у 2018 році. Виставка представляє собою квазіархеологічне дослідження готелю «Інтурист-Закарпаття» у місті Ужгород. Позбавлений можливості сприйняття лінійної розповіді, глядач знайомиться з двома історіями, що сталися у готелі.

Робота не є рефлексією на факти або політичні події, так само як і не являє собою критику чи твердження. Це постмодерністична позиція – портрет поверхні матеріалів, з яких складається довкілля, що нас оточує, своєрідний культурний шар, який у майбутньому буде говорити про нас так само, як тексти і фільми, які ми створюємо.

Мітя Чуріков
Народився 1985 року в Києві, Україна. Навчався в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури в Києві та Berlin University of Arts UdK (Університет мистецтв, Берлін). Живе та працює у Києві та Берліні.

Маркус Хіп
Народився 1984 року у Карл-Маркс-Штадт, Німецька Демократична Республіка. Фотограф та режисер таких фільмів як Zima (2013), Du siehst so aus wie ich mich fühle (2010) та Blindflug (2007).

Графік роботи виставки:
Вівторок-Субота 13.00-18.00

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх