Виставка «Марнославство дрібних відмінностей» Грейсона Перрі

Виставка «Марнославство дрібних відмінностей» Грейсона Перрі

16 лютого 2017 - 22 березня 2017

facebook

Вартість

Вхід вільний

Виставка робіт Грейсона Перрі, переможця премії Тернера, одного з найяскравіших художників сучасної Британії. Цим заходом розпочинається рік святкувань 25-ої річниці своєї роботи в Україні.

«Марнославство дрібних відмінностей» – це серія із шести великих гобеленів, що досліджує смаки та соціальні класи у Великобританії. Натхненні гравюрами «Історія марнотрата» художника Вільяма Хогарта, що доповнять київську експозицію, гобелени зображують життя вигаданого персонажа Тіма Рейквелла, від його народження крізь підлітковий та дорослий вік до передчасної смерті у автокатастрофі.

Виставку супроводжуватиме насичена освітня програма: покази документальної стрічки «Питання смаку із Грейсоном Перрі», у якій художник подорожує містами Великобританії і досліджує поняття смаку та його різноманіття. А щосуботи із 15:00 до 17:00 гості зможуть прослухати серію захопливих лекцій про різні аспекти творчості художника, спеціально розроблених освітнім партнером виставки – «Культурним Проектом».

У четвер 16 лютого, о 17:00 відбудеться прес-конференція, під час якої можна буде більше дізнатися про святкову програму Британської Ради, а також здійснити прес-тур виставкою у супроводі Пабло Росселло, директора мистецької програми Британської Ради в Україні. Щоб зареєструватися, перейдіть за посиланням.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх