Виставкa Ірини Федоренко «Червона Королева. 18+.»

Виставкa Ірини Федоренко «Червона Королева. 18+.»

02 травня 2019 - 12 травня 2019

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

facebook

«Червона Королева. 18+.» Ірини Федоренко – це чарівний світ зі своїми правилами, які створює незвичайний персонаж – Червона Королева. Ви звикли, що в шахах є тільки білі і чорні фігури, але це може бути зовсім не так. Натхненна Льюїсом Керролом, весною, фізикою, міфологією, політикою і після пошуків найгарнiшої сукні: ось так і народилися ці картини.

Усі елементи виставки мають величезну кількість сполучень і ви можете стати учасником створення експозиції разом зі художницею. Тому і 18+. Це про безліч варіантів і неможливість назвати точну кількість картин. Це не про цензуру. Але трохи про вік.

Про авторку:
ІРИНА ФЕДОРЕНКО (SEMIRA) – українська художниця, представниця сучасного мистецтва. Народилася в Маріуполі, живе і працює в Києві. Брала участь у колективних виставках живопису в художніх галереях і музеях України, Європи та США. Проект «Червона Королева. 18+» в Музеї історії міста Києва є одинадцятою персональною виставкою художниці, роботи якої знаходяться в приватних колекціях українських, американських та європейських колекціонерів, в Музеї сучасного мистецтва Енді Уорхола, Музеї української культури в Словаччині, та в колекції родини Енді Уорхола.

Виставка призначена для сімейного перегляду, а також дітям. Назва виставки не означає обмеження за віком, це авторське вираження сенсу.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх