Виставка Дар’ї Кольцової «Птахи і квіти»

Виставка Дар’ї Кольцової «Птахи і квіти»

21 грудня 2017 - 25 січня 2018

Port creative hub (вул. Набережно-Хрещатицька, 10а)

facebook

У персональному проекті «Птахи і квіти» Дар’я Кольцова розмірковує над відчуттям свободи та несвободи. Над проектом мисткиня працювала у майстерні Port creative hub, в межах програми PortArtStudio. Експозиція об’єднає керамічні скульптури та чорно-білі колажі, створені з ксерокопій власного тіла художниці.

Із ксерокопій частин тіла художниця створила масштабні колажі – метафоричне тіло, що відсилає до роздумів про утримання та заборони, табу та обмеження свободи (особистої та професійної), дослідження власної тілесності.

В якості назви для проекту використано термін з китайського мистецтва: «Птахи і квіти» — жанр зображення дикої природи. Проте, на виставці глядач не знайде ані квітів, ані птахів. Замість них — тривожні пастки, небезпечні сильця та «спіймані» травмовані тіла: світ після втратити невинності.

Свідомий обман очікувань глядача посилює його розчарування від втрати свободи та краси первинного світу — драма постає з гострою очевидністю. Можливість дотику, тактильного відчуття перетворюється на небезпечний досвід.

Дар’я Кольцова – художниця, кураторка, дослідниця. Приватні історії та спогади — ДНК її професійної ідентичності. Крізь їхню призму вона досліджує сучасне суспільство, намагається знайти відповіді на складні питання. Авторка інсталяцій, інтерактивних проектів, перфоменсів, художніх досліджень. Номінантка на премію PinchukArtCentre 2015, володарка гран-прі конкурсу Молодих Художників України 2015. Учасниця програми студії для молодих художників PortArtStudio у 2017 році.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх