Виставка «Амплітуда»

Виставка «Амплітуда»

18 травня 2018 - 08 червня 2018

FACE Foundation (пров. Лаврський, 9)

facebook

У просторі FACE Foundation, з ініціативи Тетяни Миронової, відбудеться відкриття групового проекту «Амплітуда».
Учасники проекту: Артем Волокітін, Тетяна Малиновська, Аліна Федотова, Олексій Яловега, Богдан Томашевський.

Українські художники, використовуючи різні медіа, такі, як живопис, графіка, скульптура, відеокарт, ассамбляж представлять своє міркування – дослідження про амплітуді коливань, розглядаючи поняття вічності, спокою і гармонії в сучасному динамічному світі.

Центральну частину експозиції визначають чотири масштабних живописних полотна Артема Волокітіна, створених в техніці магічного реалізму і необароко. Розгойдуються кришталеві люстри на тлі реалістичного чорно-білого саду – пошук стабільності, стійкості та рівноваги – тендітна досконала і неможлива тут краса і гармонія. Можливе збільшення амплітуди коливань лише загострює увагу спостерігача.

Тетяна Малиновська візуалізувати свої навколонаукові переживання фізичних явищ, представивши лабораторію з ліногравюрних дощок, міліметровок графіків амплітудних коливань, різців і графіків-відбитків.

Красі і поетичному переосмислення руйнівної сили такого природного явища, як ураган присвячена відеоробота Аліни Федотової IRMA. Автор немов дивиться на світ через потріскану фотоплівку або екран з перешкодами. Відсторонено, не різко.

Олексій Яловега досліджує в цьому проекті форму і рівновагу. Автор експериментує в техніці емалей і псевдокерамікі, шукає ідеальну форму.

Робота з глини Богдана Томашевського Senatus змушує кожного з нас продовжити роздуми митців про амплітуду, як особливій величині душевних вагань і пошуків кожного з нас і людства в цілому. Множинні модулі перетворюються в універсальні метафори повсякденності.

Кураторки проекту: Тетяна Малиновська, Аліса Нанавова, Юлія Нужіна

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх