Виставка Альони Кузнєцової «Kill Bill»

Виставка Альони Кузнєцової «Kill Bill»

28 жовтня 2017 - 17 листопада 2017

America House Kyiv (вул. Пимоненка, 6)

facebook

Проектом «Kill Bill» художниця звертає увагу на проблеми переповнення нашого життя рекламою. Протягом півтора років подорожуючи, Альона Кузнєцова документувала зруйновані часом і природою рекламні щити, так звані «billboards». Природна смерть реклами на білборді є іронічною, адже її неможливо усунути і знищити навмисно. А самоіронічна назва проекту «Kill Bill» є омонімом на відому кінокартину «Вбити Білла». Проте, тут «bill» – це скорочення від «billboard», і дослівно назву проекту можна перекласти як «Вбити рекламний щит».

Відтворюючи зруйновані білборди на полотні фарбами, мисткиня піднімає питання, які естетичні та ненав’язливі меседжі можуть передавати ці «острови тиші».

Проект апелює до вічної дискусії «абстрактного» і «предметного» в мистецтві. В роботах Альони неможливо знайти межу між цими поняттями. З однієї сторони, вони фігуративні, передають впізнаваний наратив, коли можна розгледіти уривки рекламних повідомлень. З іншої, вони цілком абстрактні, та є візуалізацією неконкретного, невизначеного, неточного.

Сюжет картин знаходиться в пограничному стані, коли вмирають існуючі наративи і народжуються нові смисли. Відбувається перехід від реалістичного і конкретного до нового абстрактного і невизначеного.

Відкриття: 28 жовтня 2017, 15:30

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх