Щорічна спеціальна подія «Ніч у PinchukArtCentre»

Щорічна спеціальна подія «Ніч у PinchukArtCentre»

05 липня 2019, 19:00

PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Щорічна спеціальна подія «Ніч у PinchukArtCentre» цього року проходить під час роботи виставки «Заборонене зображення», що присвячена Борису Михайлову та Харківський Школі Фотографії. Це унікальна можливість відвідати арт-центр вночі, встановити власний зв’язок з мистецтвом та розкрити для себе роботи художників.

Заходи відбуватимуться на всіх поверхах арт-центру з 19:00 до 24:00. На відвідувачів чекає музичний, театральний та літературний перформанси, а також квест експозицією та Instagram-конкурс.

Розклад

19:00 – лекція Бернара Блістена
Відкриває «Ніч у PinchukArtCentre» лекція директора паризького музею сучасного мистецтва «Центр Помпіду» Бернара Блістена, який розповість про історію та колекцію цього одного з найбільш відомих у світі музею сучасного мистецтва.

20:00-24:00
Спектакль «Вісім історій про Юру Зойфера»
Харківський театр «Арабески» та режисерка Світлана Олешко, які в своїй творчості досліджують «харківську ідентичність», представлять у PinchukArtCentre фрагменти спектаклю «Вісім історій про Юру Зойфера» за твором Сергія Жадана (Юра Зойфер — німецькомовний драматург, який народився у Харкові, виріс у Відні та загинув у Бухенвальді у віці 26 років), герої якого — колоритні маргінали.

Музична програма
Рок-музиканти Місько Барбара та Юрко Єфремов гратимуть в експозиції дуже «харківський» репертуар: пісні на слова Семенка, Тичини, Сосюри та Жадана. 

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх