Родинний арт-проект «Лад»

Родинний арт-проект «Лад»

20 вересня 2018 - 30 вересня 2018

Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7)

facebook

Музей історії міста Києва спільно з мистецькою родиною Іванюків представляють родинний арт-проект «ЛАД».

У родинному проекті беруть участь четверо різних за жанром та стилем художників, які поєднують в експозиції традиції класичного живопису із сучасним. І саме момент протиставлення чи протистояння є ключовим для цієї експозиції.

Старше покоління Іванюків, Олексій та Оксана, зростало творчо під впливом класичної школи живопису, надаючи перевагу зображенню класичного натюрморту та монументальних полотен, де кожен окремий образ є головним елементом композиції. Іванюки старші – співці полтавського краєвиду. Працюючи з натури, вони не просто копіюють її, а розмовляють на полотні крізь призму свого зрілого розуміння і творчого сприйняття.

Молодше покоління, Олексій і Наталія, – сміливі і вільні, спраглі до експериментів та викликів суспільства. Вони ідуть на компроміс, але, водночас, змінюють стереотипи сприйняття класичної школи живопису. Вони – представники більш абстрактного живопису, проте на їхніх картинах не механічно відображена реальність, а змальоване плетиво з побаченого, пропущеного через себе, власні почуття і переживання. Процес трансформування класичного краєвиду в супрематичну площину є досить логічним, вивіреним кроком формування власної мови вираження на полотні.
Поєднання таких однаково різних поколінь, мабуть, і є найкращим ладом у родині, в якому панує мир і злагода.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх