Художня виставка «Земля як не / суб’єкт»

Художня виставка «Земля як не / суб’єкт»

19 вересня 2017 - 01 жовтня 2017

Центр сучасного мистецтва M17 (вул. Антоновича, 102-104)

facebook

«Земля як не / суб’єкт» – виставка творів мистецької частини проекту Земельна відповідь. Проект пропонує можливі шляхи розвитку агросфери, фіксує пов’язану з ним проблематику та проявляє найбільші конфлікти.

Однією зі своїх важливих задач творці проекту бачать у необхідності залучити до діалогу про долю земельної реформи в Україні новий суб’єкт – землю, голос якої допомагають почути сучасні художники.

Протягом літа Єгор Анцигін, Тереза та Михайло Барабаш, Віра Ганжа, Гнилицька Ксенія, Артем Волокітін та Тетяна Маліновська, Микита та Єгор Зігура, Костянтин Зоркін, Анна Кахіані, Алевтина Кахідзе, Богдан Андрійцев, Сергій Якунін створювали свої роботи, досліджуючи проблематику сфери: земля не сприймається як Суб’єкт. Ставлення до землі як ресурсу, проте не як до суб’єкта із власними інтересами, окрім її виснаження, також породжує конфлікти.

У мистецькій частині проекту включено і сучасне поетичне мистецтво – твір поета та репера Артема Лоїка «Мама земля». Організатори проекту прокоментували: «Як можна викрити та знешкодити популізм? Можливо, один з варіантів – посилити до абсурду ідею, якою він живиться».

Протягом дії експозиції у просторі цих художніх висловлювань заплановані тематичні конференції, круглі столи та інші заходи.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх