Фестиваль сучасного жіночого мистецтва «Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest»

Фестиваль сучасного жіночого мистецтва «Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest»

13 червня 2018 - 13 липня 2018

facebook

Перший фестиваль сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest створений у співпраці Інституту проблем сучасного мистецтва та Української Асоціації жіночих досліджень у мистецтві (UAFRA). В програмі фестивалю поєднано виставкову та науково-дослідну програми.

Жіноче образотворення функціонує не лише в концептуальних або естетичних вимірах, а й одним своїм існуванням порушує складні питання про роль та сприйняття жінки в сучасному суспільстві. Жінки-художниці, багатогранні за своєю природою, у своїх творах перетинають дисциплінарні кордони та виходять за межі питання гендерної відмінності.

Фокус-тема Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2018 – «Мистецтво компромісу» – творчі пошуки, в яких є прагнення до гармонії та стабільності через цивілізоване владнання конфліктних зіткнень – соціальних, етичних, психологічних тощо. Оскільки конфлікти супроводжують нас усюди, вони несуть тривогу і невизначеність, хвилюють і лякають, але в самому існуванні конфліктів фатальної приреченості немає, в тому разі, якщо розпочато пошук розумного Компромісу.

Мистецтво компромісу не є простим, в ньому неодмінно присутнє жіноче начало, тому що саме жінка, як берегиня і продовжувачка роду, створена природою для пошуку шляхів мирного вирішення конфліктів.

Учасниці проекту: Ірина Акімова, Анна Бітаєва, Гончаренко Мар’яна, Marina Gromenko, Dvorak-Galik Olesia, Джураєва Олеся, Іванюк Олена, Наталія Корф-Іванюк, Криволап Анна, Ліна Кондес, Мурашкіна Ніна, Руснак Яна, Tat’yana Samokhina, Ирина Семенюта, Ліля Студнитська, Валерия Тарасенко, Трандафір Ната, Чавага Ліля, Чепелик Оксана, Полина Щербина.

Під час виставки відбудеться конференція «Тенденції розвитку сучасного жіночого мистецтва в Україні» (21/06/2018).

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх