Експозиція ХХ всеукраїнського ленд-арт симпозіуму «Простір покордоння. Могриця»

Експозиція ХХ всеукраїнського ленд-арт симпозіуму «Простір покордоння. Могриця»

12 жовтня 2017 - 22 жовтня 2017

Центр сучасного мистецтва «Soviart» (вул. Андріївський узвіз, 22а)

facebook

«ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ» – lend-art симпозіум, що досліджує, аналізує, експериментує та взаємодіє з простором і у просторі поблизу села Могриця Сумської області на крейдяному плато між пагорбами прадавніх городищ, омиті р. Псел. Симпозіум спрямований на розвиток діалогу людини з довкіллям, розширення простору від внутрішньої межі «я-території» художника до простору ландшафту.

Проект 2017 року спонукає художників розглянути виявлення змін не лише простору який постійно оновлюется, але і комплексні зміни у підході мистецтва довкілля до реалізації роботи митців. Проект пропонує художникам мистецтва довкілля у своїх творах виявити різноманітні смисли, зміни мистецьких і ландшафтних структур, форм та прихованих ідей у плині часу.

Щорічно близько 100 участників – відомі художники ленд-арту, творча та студентська молодь з різних міст України (Київ, Вінниця, Запоріжжя, Харків, Львів, Дніпро, Ужгород, Миколаїв, Чернівці,Суми) – створюють свої мистецькі твори в довкіллі.

Учасники: Ганна Гідора, Олексій Малих, Юрій Вишняков, Наталія Лісова, Антон Саєнко Катерина Бучацька, Наталія Богачкова, Люсі Іванова, Єгор Анцигін, Катерина Лібкінд, Віра Ганжа, Ольга Чекотовська, Ілля Новгородцев, Віталій Протосеня, Єфанов Юрій, Група «Light» – Київ.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх