Арт-середа: Іван Чернічкін

Арт-середа: Іван Чернічкін

20 лютого 2019, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Фотограф Іван Чернічкін покаже свій новий фото-проект «Infinita Tristeza», що є спробою розібратися у власних депресіях, страхи та переживання. Химерна ілюзія того, як вибратися з лабіринту або просто можливість візуалізувати його.

Іван Чернічкін – фотохудожник, документаліст. У 2004 році, під час навчання в Київському інституті культури і мистецтв на факультеті художньої фотографії, Іван був учасником україно-польського майстер-класу по документальної фотографії під керівництвом Олександра Глядєлова. Після закінчення інституту в 2006 році став учасником World Press Photo Joop Swart master-class. Співпрацював з безліччю українських і зарубіжних ЗМІ та некомерційними організаціями. Такими як: REUTERS, AFP, Anzenberger, Frankfurter Allgemeine Zeitung, New York Times, Telegraph, World Health Organization, Vogue, PlayBoy, European Bank for Reconstruction and Development, Caritas і д.р.

У 2014 році Tio Sulfat з братом Костянтином і документалісткою Ганною Войтенко організували альтернативну документальну платформу PoleZoru. Основними досягненнями якої стали курування і зйомка проекту Chornobyl 360, який виставлявся в штаб-квартирі ООН в Нью Йорку, в 2016 році.

Виставка триватиме до 26 лютого.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх