Арт-середа: Богдан Мороз

Арт-середа: Богдан Мороз

12 грудня 2018, 19:00

Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Арт-середа представляє перформанс художника Богдана Мороза «МФ 22:13». У перформансі Богдан продовжує дослідження свого тіла і розвиває ідею «театралізації себе». Раніше перша частина перформансу була показана в Steinbarg Gallery & Cafe в Чернівцях.

Сюжет перформансу грунтується на строфі з тринадцятого вірша 22 глави Євангелія від Матвія: «Тоді цар сказав своїм слугам:« Зв’яжіть йому ноги та ноги, та й киньте до зовнішньої темряви, там буде плач і скрегіт зубів ». Сам Богдан так говорить про значення роботи для сьогоднішнього контексту: «Україна знаходиться в стадії пасивного психозу, як ніби все в передчутті чогось, скрегіт зубів – метафора цього часу».

Богдан Мороз – художник, перформер. У своїй практиці звертається до перформативного вокалу як до основного медіа. Досліджує теми релігії, контролю, експлуатації голосу. Свої перформанси проводив в різних галереях Києва та інших міст, серед яких Dymchuk Gallery, Ya Gallery, ArtSvit (Дніпро), Steinberg Gallery (Чернівці) та інших. Як музичний виконавець виступав у клубі Otel, Малій галереї Мистецького Арсеналу, на 20ft radio і інших майданчиках.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх