Візьміть участь у всеукраїнському конкурсі «Місто з характером»

Візьміть участь у всеукраїнському конкурсі «Місто з характером»

З 2 травня усі охочі – професіонали та аматори – можуть взяти участь у конкурсі «Місто з характером». Українцям пропонують створити відео про характер свого міста та виграти навчання в одній із найкращих кіношкіл світу.

Конкурс складається з двох частин: професійної, в якій беруть участь молоді режисери або ті, хто пов’язує своє життя з кіно, та любительської – в якій можуть брати участь усі охочі. Учасники конкурсу мають зняти відео від 1 до 3 хвилин, яке розкриє унікальний характер їхнього міста.

Головний приз для переможця професійного конкурсу — 1 місяць навчання в одній із найвідоміших кіношкіл світу: New York Film Academy (Париж), Metfilm Shcool (Берлін) або Film Academy (Прага). Для любителів — сертифікати на придбання техніки (1 місце — 25 000 грн, 2 місце — 15 000 грн, 3 місце — 10 000 грн).

До журі конкурсу увійшли генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, генеральний директор Arthouse Traffic Денис Іванов, кінорежисер та сценарист, куратор режисерського курсу Ukrainian Film School Тарас Ткаченко, генеральна продюсерка Family Production Анастасія Буковська та відома польська режисерка фільму «Гарет Джонс», прем’єра якого відбудеться у листопаді 2019 року, Агнєшка Голланд, лауреат «Золотого глобусу» та багаторазова номінантка премій «Оскар», BAFTA, «Гойя» й інших престижних кінонагород.

Подавати свої роботи на конкурс можна з 2 травня по 10 червня.

Більше інформації про конкурс «Місто з характером».


Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх