Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»

Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня»
зірочок - 3.4, відгуків - 15
м. Київ, вул. Івана Миколайчука, 3
+38 (044) 550-13-79, 553-94-69

facebook

Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» заснований 1988 року за ініціативи українського фольклориста Миколи Буравського та за підтримки Національної спілки письменників України, Університету фольклору та етнографії ім. М. Рильського.

Театр «Берегиня» – професійний колектив, який займається вивченням та пропагандою аутентичного фольклору українського народу і сценічними засобами відтворює втрачені історичні цінності: народні обряди, звичаї, ритуали, як важливі пласти духовної культури нації.

Театр «Берегиня» на високопрофесійному художньому рівні інсценує зразки фольклорної спадщини, розкриває особливості культурно-історичних традицій українського народу. Створені театром фольклорні дійства відроджують безцінні скарби української національної культури. У програмах «Берегині» – слово, пісня, музика, танок пов’язані воєдино і експонують найбільш характерні риси українського народу: життєстверджуючий оптимізм, задушевну лірику, дотепний гумор.

У 2004 році театру «Берегиня» за видатні досягнення у розвитку українського музичного мистецтва було надано статус академічного.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх