Київський академічний театр ляльок

Київський академічний театр ляльок
залиште відгук
м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 1а
+38 (044) 278-58-08, 278-84-99

Київський академічний театр ляльок — найстаріший театр ляльок України, заснований у жовтні 1927 року при Київському театрі для дітей їм. Івана Франка (нинішній Театр юного глядача на Липках) за ініціативою народного артиста України О. І. Соломарського та І. С. Дєєвої. Перший театральний сезон було відкрито двома виставами — «Старовинний петрушка» та «Музики» за Л. Етібовим в інсценізації П. Щербатипського.

Київський державний театр ляльок гідно представляв Україну на престижних міжнародних театральних форумах і фестивалях в Австрії, США, Перу, Канаді, Словаччині, Японії, Південній Кореї, Польщі, Болгарії, Білорусії, Росії.
За ініціативою Київського державного театру ляльок з 1991 року в Києві проводяться Міжнародні фестивалі театрів ляльок, який за оцінками фахівців різних країн, визнаний одним з найпрестижніших фестивалів Європи.

Трупа театру налічує 24 талановитих високопрофесійних акторів-ляльководів, випускників творчих навчальних закладів України. Серед них є провідні майстри сцени, які передають свій унікальний творчий досвід обдарованній молоді.
30 жовтня 2002 року Рішенням Колегії Міністерства культури і мистецтв України за вагомий внесок у розвиток українського театрального мистецтва Київському державному театру ляльок надано статус академічного театру.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх