Французький інститут в Україні

Французький інститут в Україні
залиште відгук
м. Київ, вул. Олеся Гончара, 84
+38 (044) 482-23-71

facebook

Французький інститут в Україні був створений в у 1994 році на підставі міжурядової угоди. Французький інститут в Україні (ФІУ) підпорядковується Посольству Франції в Україні. Місією Французького інституту, як і місією 150 інших французьких культурних закладів закордоном є розповсюдження французької мови та культури, а також запровадження тривалої співпраці із світовими рушіями культури та мистецтва в Україні.

Діяльність ФІУ поділяється на три основні сектори:

– Курси французької мови запропоновані у різних варіантах (курси для дітей та підлітків, інтенсивні та стандартні курси для дорослих, спеціалізовані курси, курси для підприємств, приватні курси та інші) та спрямовані на дуже широку аудиторію.

– Медіатека нараховує 13 000 загальнодоступних франкомовних джерел. Саме тут знаходиться єдиний в Україні інформаційний центр, який надає інформацію про тенденції, місця та події сучасної Франції.

– Культурні заходи. Широкій українській публіці та фахівцям пропонується сучасна французька культура у всій її різноманітності: кіно, театрально-сценічне та образотворче мистецтво, література, дискусії тощо. Ці проекти проводяться у співпраці з місцевими установами та партнерами з метою створення довготривалих зв’язків між французькими та українськими культурними діячами та організаціями.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх