Національний військово-історичний музей України

Національний військово-історичний музей України
залиште відгук
м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
вт. - нд.: 10:00 - 18:00, пт.: 10:00 - 17:00
+38 (044) 253-27-50

facebook

У центрі міста Києва, у Кріпосному провулку, що неподалік від Маріїнського парку, розташований Національний військово-історичний музей України, який розповідає про історію розвитку військової справи на теренах України, починаючи з найдавніших часів до сьогодення.

Вперше музей відчинив свої двері для відвідувачів 14 червня 1998 року. У присутності військовослужбовців Збройних Сил України, закордонних гостей було відкрито першу виставку «Збройні Сили України: витоки (1917-1991 рр.)».

За роки свого існування музей посів почесне місце в системі культурно-освітніх установ Збройних Сил України та серед історичних музеїв країни як центр наукової роботи та військово-патріотичного виховання.

До його складу входить 6 філій, які знаходяться в різних регіонах України: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки (м. Луцьк), Музей Ракетних військ стратегічного призначення (м.Первомайськ), Центральний військово-морський музей Украини (м.Одеса), Меморіальний комплекс «Пам’яті героїв Крут» (Чернігівська обл.), музей «Героїв Дніпра» (м.Івано-Франківськ) та Музей Повітряних сил (м. Вінниця).

Військовий музей України – це прекрасне місце, розташоване в безпосередній близькості від всіх найголовніших органів державної влади, яке відкриє для вас якісно нові сторінки багатовікової історії українського народу з його славними військовими традиціями.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх