Музей української діаспори (культурної спадщини)

Музей української діаспори (культурної спадщини)
зірочок - 5, відгуків - 4
м. Київ, вул. Московська, 40б
вт. - нд.: 10:00 - 16:30
+38 (044) 280-64-18
facebook

Музей української діаспори (музей культурної спадщини) було відкрито 1999 року в стінах відтвореного реставраторами старовинного особняка на Печерській. Експозиція музею розповідає про життєвий шлях та творчість відомих представників української діаспори, для яких Київ був не лише Батьківщиною, але й місцем, де вони опановували ази майбутньої майстерності, вивчали духовну спадщину минулих поколінь.

В семи експозиційних залах демонструються рідкісні фотографії, документи, картини, особисті речі визначних представників України, які мешкали поза її межами. Тут експонуються полотна Людмили Морозової, Олекси Булавицького, Вадима Доброліжа, художні роботи родини Кричевських, скульптури Петра Капшученка, писанки Ніни Булавицької та колекція народних ікон.

В музеї можна дізнатися про творчість відомих у світі майстрів зі США — наших земляків — хореографа Василя Авраменка, хормейстера Олександра Кошиця, кобзаря Григорія Китастого. Так само повернулися до Києва видання творів письменників, поетів та літературознавців: Докії Гуменної, Ганни Черінь, Олекси Гай-Головка.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх