Музей партизанської слави

Музей партизанської слави
залиште відгук
м. Київ, вул. Славгородська, парк партизанської слави
вт. - нд.: 10:00 - 16:30
+38 (044) 563-30-06

Музей партизанської слави, який було відкрито 07 травня 2008 р., за роки свого існування став важливим центром військово-патріотичного виховання молоді та чи не єдиним музеєм у лівобережній частині Києва. В музеї демонструються автентичні документи, особисті речі, військова амуніція учасників партизанського руху.

Експозиція складається з кількох розділів і розповідає про партизанську боротьбу в 1941 р., діяльність перших партизанських загонів, які були створені в початковий період війни та брали участь у героїчній обороні Києва, розгортання партизанського руху у 1941-1942 рр.

У вітринах можна побачити матеріали, які висвітлюють бойову діяльність партизанів під час форсування Дніпра: документи та особисті речі партизанських командирів Героїв Радянського Союзу О. Симоненка, Ю. Збанацького, В. Бовкуна, М. Таранущенка та інших.
В музеї регулярно проходять фотодокументальні та художні виставки, кінолекторії, присвячені темі війни 1941—1945 рр. Традиційно кожного року проводяться заходи, присвячені Дню Перемоги та Дню партизанської слави

Музей розташований на території парку культури та відпочинку «Партизанська слава» по вул. Славгородській (Дарницький район).

Реклама на сайті

Коментарі

вверх