Літературно-меморіальний музей Максима Рильського

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського
зірочок - 5, відгуків - 1
м. Київ, вул. М. Рильського, 7
вт. - нд.: 9:00 - 18:00
+38 (044) 525–24–71

facebook

Літературно-меморіальний музей Максима Рильського – є науково-освітнім закладом. Згідно Статуту музею його діяльність спрямована на вивчення і популяризацію творчості Максима Рильського, оточення поета та літературного процесу того періоду в цілому, збирання та науковий опис нових тематичних надходжень. Робота музею будується за такими основними напрямками: науково-освітня робота, науково-дослідна, науково-фондова.

Територія музею обіймає площу близько 0,30 га, що включає меморіальний будинок, сад та адміністративно-науковий корпус.

Колекція музею складають більше З0 тис. експонатів, до складу яких входять такі раритетні складові як рукописна спадщина поета, кіно-фотодокументи, особисті речі, твори мистецтва, меморіальна бібліотека.

Меморіальний сад музею – це фруктовий сад, посаджений за безпосередньої участі Максима Рильського, який в переважній більшості зберігся до сьогодні. Навесні 2006 року з метою відновлення автентичності у садиби в цілому у саду був проведений благоустрій з використанням фотодокументів.

Меморіальний будинок складається із чотирьох меморіальних кімнат та чотирьох експозиційних залів, які висвітлюють життєвий та творчий шлях Максима Рильського. Сьогодні в музейній експозиції представлено близько 10 тис. експонатів.

Музейні проекти в науково-освітній роботі мають на метіпропагування українського мистецтва. Цій меті підпорядковані цикл заходів в проектах : «Голосіївська осінь», «Голосіївський мануар», «Романівський шлях», «Велемудрі книги», інтерактивна гра для школярів молодшого шкільного віку «Таїна Голосіївського ліс

Реклама на сайті

Коментарі

вверх