Книгарня «Є»

Книгарня «Є»
залиште відгук
м. Київ, вул. Лисенка, 3
09:00 - 21:00, без вихідних
+38 (044) 235-88-50

Перша книгарня з мережі, що відкрилась 21 грудня 2007 року. Менш ніж за рік книгарня набула репутації магазину з найбільшим вибором українських книг, приємним сервісом, а також стала відома місцем культурних зустрічей – презентацій книжок, круглих столів, літературних читань, дитячих заходів.

Мережа Книгарень «Є» – це: найбільший в Україні вибір українських книг, книги іноземними мовами, відділ дитячої літератури (тут же місце для ігор, дитячі іграшки), відділ дисків (музика, фільми, ігри, аудіокнига), місця для читання, полиці для буккросингу, періодичні культурні заходи (презентації книжок, круглі столи, зустрічі з письменниками тощо).

Мережа Книгарень «Є» – це заохочення не тільки для покупця, а й для українського видавця, оскільки його книги посідають тут адекватне місце. Відкритість до інших культур, однак, також вельми важлива, оскільки відкритість – це запорука доступу до передових ідей світового рівня. Саме тому мережа Книгарень «Є» прагне забезпечити великий вибір не тільки українських, а й зарубіжних книг оригінальними мовами.

Засновником мережі є австрійська компанія «ЕСЕМ Медіа ҐмбХ».

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх