Український дім

Український дім
залиште відгук
м. Київ, вул. Хрещатик, 2
+38 (044) 278-34-36, 270-70-14

facebook

Міжнародний виставковий і конгрес-центр «Український дім» – презентаційно-виставковий комплекс, місце для проведення конгресів, форумів, конференцій, виставок, урочистих церемоній, презентацій.

«Український дім» – виставкові зали, 9 конференц-залів, кіноконцертний зал, відкрита виставкова площа, MICE послуги. На п’яти поверхах Конгрес-Центру, розташовані: експозиційні зали для виставкових заходів, багатофункціональний концертний зал на 477 місць, 9 конференц-залів для проведення семінарів, конференцій та ділових презентацій. Загальна площа конгрес-центру – 20 тис. м²

На території Українського дому працюють 8 ескалаторів, 2 гостьових ліфта, на першому поверсі знаходяться просторе фойє, зони для кава-брейків, ресторан, кафе-бар, гардероб.
Відкрита площа – 4,5 тис. м².

Завдання конгрес-центру – просування Києва як місця для проведення міжнародних конгресних заходів високого рангу, створення сприятливих умов для розвитку виставкового бізнесу в Україні та сприяння вітчизняним та іноземним компаніям в проведенні конференц-заходів. А наша професійна команда допомагає не тільки організувати захід, а й забезпечити його ефективне і бездоганне проведення.

Історія
Будівлю споруджено в 1978–1982 рр. за проектом архітекторів Головкиївпроекту Вадима Гопкала (керівник групи), Вадима Гречини, Володимира Коломійця, Леоніда Філенка.
Автор горельєфів на фасаді будинку — В. Н. Борисенко, гобеленів центрального залу — В. О. Мягков, А. В. Гайдамака та художник-монументаліст Л. В. Міщенко. Л. В. Міщенко є також автором вітражів, які використані для оформлення купола будівлі. Гобелен концертного залу виконав 1997 року М. О. Ралко.
Будинок спочатку призначався для розміщення Київської філії Центрального музею В. І. Леніна, створеної 1938 року, яка до переїзду 1982 року на Європейську площу містилася в будівлі колишнього Педагогічного музею (тепер Київський міський будинок вчителя).
Експозиція Музею Леніна діяла в приміщенні у 1982–1993 рр. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 квітня 1993 року було створено центр «Український дім» при КМУ і на його баланс було передано будівлю колишнього музею Леніна. З того часу експозицію колишнього музею демонтовано та розміщено у фондах, а центр використовується як поліфункціональний виставково-презентаційний комплекс.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх