Second Floor Art Center

Second Floor Art Center
залиште відгук
м. Київ, вул. Банкова, 11
+38 (044) 255-68-13

facebook

За три чверті століття свого існування будівля, де сьогодні розміщено Адміністрацію Президента України, пережила майже все — і радянських вождів, і нацистську окупацію, і перипетії державної незалежності. Однак чого ці стіни ніколи не бачили – то це справжнього життя. Звичайних людей і плину історичного часу.

Атмосфера сталінського неокласицизму наче вморозила тут страшні дні української історії, що прокляттям тяжіли над будь-якою владою, яка приходила в ці кабінети. Та ось, понад рік тому українці, нарешті, вголос сказали, що ті часи закінчились назавжди. Ми будуємо нову країну та впевнено крокуємо у Європу. А радянське павутиння має бути ретельно виметено з усіх глухих кутків!

«Second Floor Art Center» – це широко відчинені двері та вікна, через які в будівлю Адміністрації Президента України ввійшов сьогочасний світ – прагнення і думки звичайних українців. Знакові події, звичайні люди й національні герої, спадок нащадків та здобутки сучасників, – такі основні теми виставок у «Second Floor Art Center».

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх