Платформа культурних інновацій «Ізоляція»

Платформа культурних інновацій «Ізоляція»
зірочок - 5, відгуків - 2
м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 8
+38 (050) 477 26 20

facebook

«Ізоляція» — це неприбуткова недержавна платформа сучасної культури, відкрита 2010 року в Донецьку (Україна) на території колишнього заводу з виробництва ізоляційних матеріалів. 9 червня 2014 року озброєні представники самопроголошеної «Донецької Народної Республіки» захопили цю територію.

ІЗОЛЯЦІЯ переїхала на територію Київського суднобудівного заводу та продовжує реалізовувати культурні проекти, підтримувати соціально активних митців та агентів змін у Києві, Україні та світі, а також виступає ресурсом для міжнародних кураторів, дослідників, митців та інших культурних діячів.

ІЗОЛЯЦІЯ — ім’я, успадковане від назви заводу в Донецьку. Місія фонду – сприяти позитивним перетворенням в Україні за допомогою культури.

ІЗОЛЯЦІЯ — платформа культурних ініціатив. Це мультидисциплінарний культурний проект, відкритий для всіх видів творчого вираження. Це місце зустрічі для всіх, хто прагне до культурних і соціальних змін.

ІЗОЛЯЦІЯ здійснює свою діяльність у трьох взаємопов’язаних напрямах: у сфері мистецтва, освіти та проектів, пов’язаних з активізацією української креативної спільноти.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх