Mironova Gallery

Mironova Gallery
залиште відгук
м. Київ, провулок Лаврський, 9
пн. - пт.: 10:00 - 18:00
+38 (044) 277-88-88

facebook

Галерею Mironova Gallery було засновано у 2003 році. За роки результативної роботи на українській арт-сцені галерея стала впливовим місцем задля дискусії та громадської обізнаності про важливість живої та контраверсійної художньої дискусії. Регулярно беручи участь у міжнародних арт-ярмарках та виставках, галерея стала однією з небагатьох культурних інституцій, що на сьогодні представляють українське мистецтво у глобальному мистецькому полі та міжнародному діалозі.

Від самого початку галерея постійно співпрацювала з художниками першого покоління після розпаду СРСР. Після референдуму за незалежність України у грудні 1991 року, українська арт-спільнота приступила до розбудови пост-радянської естетики та подолання стереотипів соціального реалізму. Галерея зробила свій власний внесок у цей процес за допомогою тривалої виставкової програми, визначної для таких важливих змін, надавши майданчик для висловлювання таким впливовим на сьогодні художникам, як Арсен Савадов, Анатолій Криволап, Оксана Мась, Олег Кулік, група Recycle та багато інших.

У 2013 році відбувся перезапуск галереї. Зусилля щодо створення жвавої дискусії про естетичний та політичний вимір мистецтва у демократичному суспільстві, були продовжені шляхом концентрації на представниках нового, багатообіцяючого покоління художників, серед яких Анатолій Бєлов, Даніїл Галкін, Ксенія Гнилицька, Микола Рідний, Алевтина Кахідзе, Артем Волокітін, Володимир Кузнєцов, Євген Самборський, Сергій Попов тощо. Галерея також представляє молодих українських художників на міжнародних арт-ярмарках і мистецьких проектах по всьому світі.
Історія продовжується, переходячи до наступного захоплюючого розділу.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх