Галерея «Триптих»

Галерея «Триптих»
залиште відгук
м. Київ, Андріївський узвіз, 34
пн. - нд.: 11:00 - 19:00
+38 (044) 279-07-59

facebook

Київська галерея «Триптих» на Андріївському узвозі – перша приватна галерея в Україні. Розташована в культурному серці столиці, вона стояла біля витоків формування сучасного українського мистецтва з моменту її створення в 1988 році.

Високий авторитет серед художників і шанувальників мистецтва галереєю отримала завдяки невпинній творчій активнісі протягом 25 років. За чверть століття в цих стінах змінилися тисячі експозицій найрізноманітніших за виконання і змістом робіт кращих українських майстрів живопису, скульптури, графіки та професійного декоративного мистецтва.

Керівним принципом роботи галереї незмінно залишалася педантичність у виборі авторів і творів мистецтва. На сьогоднішній день в колекції представлені роботи художників, що увійшли в рейтинг «Сучасне мистецтво України періоду Незалежності: 100 імен», створений у 2008 р..

З ім’ям галереї також пов’язаний проект «Аура», журнал про мистецтво, який завоював широку аудиторію як в Україні, так і в країнах СНД. Діяльність «Триптиха» широко висвітлюється у національній та зарубіжній пресі і телебаченні.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх