Voloshyn Gallery

Voloshyn Gallery
зірочок - 5, відгуків - 1
м. Київ, вул. Терещенківська, 13
11:00 - 18:00, пн., вт. - вихідні
+38 (050) 136-47-37, (044) 234-14-27

facebook

Галерея заснована в 2006 році подружжям Максимом та Юлією Волошиними. Об’єднує класику і сучасність, експеримент і традицію, авангард і реалізм. Служить сучасним майданчиком для арт-експериментів, досліджень і соціальних проектів. Місія галереї: популяризація українського мистецтва в Україні та світі.

Максим і Юлія Волошини активно представляють українське мистецтво за кордоном, сприяючи його інтеграції в європейські культурні процеси. У лютому 2014 Максим і Юлія презентували проект «Україна. Архетип свободи» у Відні в культурно-виставковому центрі Novomatic Forum. У проекті були показанні роботи 15 найкращих українських художників, які втілили у своїй творчості принцип свободи. У квітні 2015 року за ініціативою галереї був організований перший український арт-тур на острів Кіпр під назвою MAKE ART NOT WAR. У проекті взяли участь сім провідних художників, які представили власний погляд на війну і мир в Україні зокрема та в історичному контексті вцілому.

Засновники галереї Максим і Юлія Волошини активно підтримують сучасних молодих українських художників і колекціонують їхні твори. У 2015 році Максим і Юлія увійшли до ТОП 30 українських колекціонерів за версією Forbes і є наймолодшими у цьому рейтингу.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх