Я Галерея

Я Галерея
залиште відгук
м. Київ, вул. Хорива, 49б
10:00 - 19:00, нд. - вихідний
+38 (044) 492-92-03

facebook

Арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея» – вбачає своєю метою послідовну підтримка, розвиток та популяризацію сучасного мистецтва та створення умов для розвитку української культури. Щорічно «Я Галерея» організує близько 150 різних проектів – як в Україні, так і за кордоном, проводить лекції та освітні програми, майстер-класи, круглі столи та дискусії.

Арт-центр «Я Галерея» було засновано 12 квітня 2007, приміщення на вулиці Хорива (дві галерейні зали та тераса) відкрилося у жовтні 2009 року. Воно є основним виставковим майданчиком Я Галерея в Києві. У грудні 2010 року, за підтримки колекціонера Павла Мартинова, було засновано арт-центр «Я Галерея» в Дніпропетровську.

Засновник та куратор арт-центру Павло Гудімов зібрав до кола авторів три покоління художникiв з усiєї України. Впровадивши принцип діалогу в мистецьке середовище, «Я Галерея» не тільки реалізує проекти на зіставленні різних напрямків, жанрів, стилів та творів різних історичних епох, але й створює простір для спілкування між самими художниками.

«Я Галерея» продовжує реалізацію ідеї децентралізації українського мистецького процесу, свою освітню та популяризаторську діяльність. Планується подальша співпраця з державними музеями та активна підтримка й розвиток художнього процесу України. Основною місією арт-центру є досягнення високого ступеня сприйняття й толерантності суспільства в ставленні до сучасного мистецтва.

Арт-центр «Я Галерея» є активною складовою культурного холдингу Гудімов Арт Проект, до якого також входять архітектурна майстерня «Я Дизайн», видавництво мистецької літератури «Артбук», креативна група «Акцент», а також музична група «Гудімов». Продуктивна взаємодія між різними складовими холдингу дозволяє реалізовувати найамбітніші мистецькі проекти.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх