Арт-галерея «Цех»

Арт-галерея «Цех»
зірочок - 4.6, відгуків - 7
м. Київ, вул. Кирилівська, 69
вт. - сб.: 14:00 - 20:00, нд., пн. - вихідні
+38 (044) 591 13 69, (093) 510 70 11

З 2005 року галерея «ЦЕХ» отримала тисячі глядачів, реалізувала сотні проектів, почала співпрацювати з десятками колекціонерів і взяла під свою опіку п’ять митців-резидентів. У діяльності галереї можна виділити три основні лінії: виставкова діяльність, кураторство, видавничі проекти.

«ЦЕХ» – єдина галерея в Україні, яка своїм стратегічним завданням ставить мету відкривати нові імена в сучасному мистецтві, починаючи від першої презентації митця до набуття ним статусу «зірки». Це не ситуативний, а цілеспрямований логічний шлях.

У всіх країнах, культура є показником розвитку суспільства, його демократичності й толерантності. Саме сучасне мистецтво здатне сформувати позитивний імідж країни. Тому, одна зі стратегій «ЦЕХу» – просування актуального мистецтва України в міжнародному середовищі. «ЦЕХ» бачить свою місію не тільки у формуванні цивілізованого арт-ринку, але і в створенні позитивного іміджу сучасного українського мистецтва, сприянні трансформації культурної політики та суспільного попиту в сфері сучасного мистецтва.

«ЦЕХ» прагне до того, щоб надати творчим особистостям кращі можливості для реалізації їх творчих ідей, зробити художнє та інтелектуальне життя міста й країни більш наочним і актуальним. Приміщення «ЦЕХу», як одне з найбільших і професійно обладнаних просторів у Східній Європі, – прекрасний ресурс для створення актуальних мистецьких проектів, в тому числі з використанням новітніх технологій, інсталяцій, масштабних персональних та групових виставок.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх