One Love espresso bar

One Love espresso bar
залиште відгук
м. Київ, вул. Велика Василькiвська, 100
пн-пт: 09:00 - 23:00, сб-нд: 10:00 - 23:00
+38 (044) 364-98-96

facebook

Перш за все, One Love espresso bar – це професійний еспресо бар. Окрім класичних напоїв — еспресо, капучіно, латте, тут готують каву, заварену альтернативними методами: кемікс, аеропрес, пуровер, колдбрю, фретта. Для приготування напоїв використовується кава виключно сортів Speciality.

Також тут можна знайти винну карту в якій є різні види вина: ігристе, біле, червоне вино, троянді, порто, херес і мадеру. До вина тут пропонують сирне і м’ясне плато, ціле або половину порції – ідеальний об’єм на двох чи на одного гостя відповідно.

У закладі пропонують почати день сніданком (на вибір є два варіанти) і кавою, продовжити за обідом (сендвічі, кіши, салати) і звичайно ж побалувати себе десертами. Останні, доречі, користуються великою популярністю серед гостей.

One Love espresso bar знаходиться під великими сходами бізнес-центру, і таке затишне розташування створює неповторну атмосферу творчої схованки від зовнішнього світу. Посеред кав’ярні знаходиться книжкова арт-бібліотека від Taschen, присвячена різним аспектам мистецтва.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх