Кінотеатр «Київ»

Кінотеатр «Київ»
зірочок - 5, відгуків - 1
м. Київ, вул. Велика Васильківська, 19
+38 (044) 234-33-80

facebook

Серед усіх кінотеатрів столиці, Культурний центр «Кінотеатр «Київ» вирізняється особливим репертуаром, що відзначається різноманітністю жанрів та стилів. Тут проходять міжнародні та всеукраїнські фестивалі, спецпроекти, ексклюзивні програми, ретроспективи, а також прем’єри фільмів за участі зірок вітчизняного та світового кінематографу.

Кінотеатр «Київ» відкрився 23 листопада 1952 року. Будівництво кінотеатру почалося ще до війни. З 2000 року в кінотеатрі почався перший за п’ятдесят років капітальний ремонт. Під час реставрації кінотеатру майстрами було збережено архітектурний вигляд, який йому був даний ще півстоліття тому. Класичний стиль разом із сучасним репертуаром і технічним оснащенням – все це створює неповторне естетичне враження.

Оснащення залів:
– цифрове оснащення Dolby Digital EX – система звуку, що створює «ефект присутності»;
– у залах встановлено цифрове кінопроекційне обладнання, яке дає змогу демонструвати фільми у форматах 2D та 3D;
– новий перламутровий екран англійського виробництва;
– зручні італійські крісла з підлокітниками і підставками для поп-корну та напоїв;
– відстань між рядами 110 см.;
– установлене кондиціювання приміщень і залів.

1-го січня 2007 року Культурний центр «Кінотеатр «Київ» було прийнято до міжнародної організації EUROPA CINEMAS (Європа Сінемас). «Європа Сінемас» – це міжнародна мережа, до якої входять найкращі кінотеатри Європи, Латинської Америки, Азії та франкомовних країн Африки. «Європа Сінемас» працює при підтримці Міністерства Іноземних та Європейських справ Франції, пріоритетом у роботі якого є розширення програми показів Європейського кіно.

Реклама на сайті

Перегляньте також

Коментарі

вверх