Вистава відкриття «Французької весни в Україні»

Вистава відкриття «Французької весни в Україні»

31 березня 2018, 20:30

Софіївська площа

facebook

Спільний франко-український перформанс. Унікальна подія, в якій поєднались оригінальна музика французького композитора, постановка українського режисера, диригування люксембурзького музиканта та виконання українськими музикантами.

Оригінальна музика: П’єр Тійуа
Режисура: Влад Троїцький
Зу участі: Dakh Dauthers, Nova Opera, Національний президентський оркестр України
Диригент: Гаст Вальтціг
Візуалізація: Анна Хотькова та Крістіна Ярош

Що таке Свобода? Що таке Рівність? Що таке Братерство? Питання, що постають перед кожною людиною. Французький народ, Франція, через непрості випробування, революції, через філосовське переосмислення цих питань в період Епохи просвітлення сформували для себе і всього світу цей набір загальнолюдських цінностей.

Цей вуличний спектакль, первоманс, за участі Національного президентського оркестру, формації Нова Опера і гурту Dakh Daughters, музику для якого написав французький композитор П’єр Тійуа, відправить нас у подорож для пошуку відповідей на ці одвічні питання.

Проект є прекрасним прикладом міжнародного культурного співробітництва, так як диригувати цим дійством буде диригент Люксембургської філармонії, володар Grammy, Gaas Waltzing, композитором виступає француз П’єр Тійуа, а постановником – український режисер Влад Троїцький.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх