Вистава «Під небом синім»

Вистава «Під небом синім»

24 жовтня 2017, 19:00

Вартість

150 грн

Вистава «Під небом синім» від переможниці конкурсу Британської Ради «Taking the Stage» Тамари Трунової. Фарс у супроводі оркестру на 1 дію.

Автор п’єси: Девід Елдрідж
Режисер-постановник та сценічна редакція: Тамара Трунова
Композитор: Богдан Решетілов

«Під небом синім» – це вистава-синтез сценічних жанрів. Тут спробували поєднати легковажність оперети та глибоке психологічне опрацювання сценічної дії, притаманне драматичному театру. На перетині двох мистецтв народжується ліричний фарс: з усмішкою та авторським інтонуванням. Режисерка розповідає про маленькі особисті трагедії пересічних вчителів.

В основу п’єси покладено історію про абсурдне нагромадження випадковостей у житті людини. Коли було відчинено не ті двері? Де правильне, а де неправильне рішення? Чому неможливо зламати інерцію руху не в той бік? Герої історії розгублені та дезорієнтовані у світі, де так багато всього: речей, інформації, стресу, випадкових людей та подій. Вони шукають у життєвому безладі одне одного і себе самих. Але чи вдасться їм це зробити?

П’єса «Під небом синім», яка написана у 2000 році, змусила багатьох говорити про Девіда Елдріджа як про одного з провідних драматургів Британії нашого часу. Саме за цей текст молодий 27-річний автор був нагороджений премією за найкращий драматичний твір Уест-Енду.

В ролях:

Гелен – Оксана Прасолова;
Нік – Євген Прудник;
Мішель – Ірина Ткаченко (актриса театру «Золоті Ворота»);
Грем – Дмитро Вівчарюк;
Анна – з. а. України Ася Середа-Голдун;
Роберт – Дмитро Олійник (актор театру «Золоті Ворота»).

Автор тексту: Сергій Васильєв, театральний критик

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх