Вистава «Королеви Інстаграм»

Вистава «Королеви Інстаграм»

14 грудня 2017, 19:00

Малий зал Палацу «Україна» (вул. Велика Васильківська, 103)

facebook

Вартість

150 - 500 грн

«Королеви Інстаграм» – це чорна комедія про трьох амбіційних та самозакоханих жінок, що мріють стати найпопулярнішими інтернет-блогерами Києва. Неймовірно приваблива та егоїстична Нінель, заздрісна та безкомпромісна Памела, а також схиблена на пластичних операціях та пляшці солодкого вина Матильда перетворять у справжнє пекло життя своєї близької подруги.

Які фото треба виставляти в Інстаграм/ що не можна знімати в сторіз/ де здобути омріяних підписників? – вчать дівчата невдаху-домогосподарку, яку ще до того кинув чоловік та виганяє з дому власна матір, переконуючи, що саме таким чином вона зможе віднайти щастя.

Вечір дружніх пліток перетвориться в американський слешер, коли пригнічена життям Валері випадково дізнається, що усі її подруги насправді глузують з неї та лише використовують для того, щоб наситити своє віртуальне життя смішними відео з її участю.

А далі все в кращих традиціях жанру: випадкові вбивства, неочікувані зізнання та актуальні жарти про соціальні мережі. У виставі використані образи типових бьюті-блогерів сучасності.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх