Презентація міжнародного театрального проекту «Майдан Інферно»

Презентація міжнародного театрального проекту «Майдан Інферно»

16 січня 2019, 16:00

Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 12)

facebook

Вартість

Вхід за квитком

Реєстрація

Клеман Перетяткo, французький режисер і лялькар (Театральна компанія Collapse), презентує виставу «Майдан Інферно» Неди Нежданої, прем’єра якої відбудеться восени 2019 року на Всесвітньому фестивалі театрів ляльок у Шарлевіль-Мезьєр (Франція), а далі планується її гастрольний тур в Україні.

Він робить маріонетки для вистави та експериментує з кількома естетиками, щоб розповісти про суспільну революцію через індивідуальні долі персонажів, створених уявою авторки Неди Нежданої. З кількома акторами зі своєї компанії Collapse, режисер відвідав Україну: Київ, Львів, Маріуполь, Дніпро, Харків і Одесу, щоб більше дізнатися про українську культуру і життя після Майдану з метою створити таку виставу, яка б могла гратися у Франції і в Україні перед глядачами, які не мають однакових знань про події.

«Майдан Інферно» ще досі не ставився у повній версії, але за цим твором виникло кілька сценічних і перформативних читань у Франції, Україні та Німеччині, а також ескізна вистава на фестивалі «Етранж Етранжи» в Ліоні.

«Майдан Інферно» Неди Нежданої – це перша українська п’єса в історії, опублікована французькою мовою, яка втілюється на французькій сцені. Вона відстежує українську Революцію Гідності на Майдані 2013-2014 років через долю двох молодих українських революціонерів, де також зустрічаються інші учасники Майдану.

Дія відбувається на трьох рівнях, у трьох різних просторах. Перший – це площа Майдану, є також простір соціальних мереж із організованим опором, і частково світ внутрішніх монологів героїв, де відбувається осмислення часу із розгортанням та віддаленням від подій.

Реклама на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх